video
Rura ze stali stopowej bez szwu P9

Rura ze stali stopowej bez szwu P9

Rura bez szwu ze stali stopowej TORICH P9 to rura bez szwu ze stopu chromu-molibdenu, wyprodukowana zgodnie z normą ASTM A335, standardową specyfikacją dla rur bez szwu ze stali stopowej ferrytycznej do pracy w wysokich-temperaturach. Zapewnia doskonałą odporność na wysokie-temperatury, uderzenia, korozję i wysoką wytrzymałość. Jest powszechnie stosowany w przemyśle petrochemicznym, kotłach elektrowni, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i produkcji maszyn.

Średnica zewnętrzna: 5 mm-420 mm (konfigurowalna)
Grubość ścianki: 0,5 mm-55 mm (konfigurowalna)
Długość: Można dostosować na życzenie
Normy: ASTM A335 lub zgodnie ze specyfikacjami klienta.
Gatunek stali: Stopień P1 Klasa P2 Klasa P5 Klasa P5b Klasa P5c Klasa P9 Klasa P11 Klasa P12 Klasa P15 Klasa P21 Klasa P22 Klasa P23

Wprowadzenie produktów

Opis produktów

 

Nasze zalety

 

1. Wytrzymałość w wysokiej temperaturze

  • Rury bez szwu ze stali stopowej P9 charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na pełzanie w wysokich temperaturach, dzięki czemu nadają się do stosowania w elektrowniach i piecach petrochemicznych, zmniejszając ryzyko awarii w systemach wysoko-temperaturowych i wysoko-ciśnieniowych.
  • Nasze rury poddawane są rygorystycznym testom składu chemicznego, aby upewnić się, że materiał spełnia normy ASTM A335, gwarantując stabilną pracę w systemach-o wysokiej-pogodzie i wysokich temperaturach.

 

2. Odporność na korozję

  • Chrom zawarty w P9 tworzy warstwę tlenku chromu na powierzchni rury, zwiększając jej odporność na korozję i utlenianie. Nadaje się do środowisk podatnych na korozję siarczkową, takich jak rafinerie i zakłady chemiczne.
  • Stop chromu-molibdenu P9 ma lepszą odporność na korozję niż stal węglowa i poddawany jest trawieniu i pasywacji, a także testom odporności na utlenianie, aby zapewnić odporność rury na korozję i utlenianie-w wysokiej temperaturze.

 

3. Odporność na wysokie ciśnienie

  • Rura bez szwu ze stali stopowej P9 jest produkowana w procesie przebijania na gorąco, po którym następuje precyzyjne walcowanie i wymiarowanie, aby zapewnić stałą grubość ścianki i równomierny rozkład ciśnienia w rurze.
  • Rury poddawane są zoptymalizowanym procesom obróbki cieplnej, takim jak normalizowanie i odpuszczanie, w celu zwiększenia ich odporności na ciśnienie, dzięki czemu są odporne na ryzyko odkształcenia, pękania i pełzania w-długoterminowym środowisku wysokiego ciśnienia wewnętrznego.

 

4. Kontrola jakości

  • TORICH poddaje każdą partię rur rygorystycznej kontroli jakości, obejmującej badania wydajności mechanicznej, badania hydrostatyczne, badania prądów wirowych, kontrolę jakości powierzchni i pomiary wymiarów, aby mieć pewność, że jakość rur spełnia wymagania klienta.
  • Rury produkowane przez firmę TORICH umożliwiają pełną identyfikowalność od surowców po gotowe produkty i mogą zapewniać-kontrole stron trzecich, takich jak SGS i TUV.
     

5. Usługi dostosowywania

  • TORICH może świadczyć niestandardowe usługi w oparciu o rysunki projektowe i potrzeby klientów, w tym niestandardowe materiały, wymiary, obróbkę powierzchni i precyzyjne cięcie.
  • Wspieramy niestandardowe usługi pakowania; powierzchnia rury jest pokryta specjalną-powłoką antykorozyjną, która zapobiega uszkodzeniu powierzchni podczas-transportu na duże odległości; i oferujemy gładkie końce, ścięte końce lub specjalną obróbkę.

 

obszary zastosowań

 

  • Wytwarzanie energii i przemysł energetyczny: Stosowany w rurach kotłów, przegrzewaczach, przegrzewaczach i rurach ekonomizera, a także w rurociągach pary-wysokociśnieniowej w elektrowniach cieplnych i jądrowych.
  • Przemysł petrochemiczny: Stosowany w reaktorach-wysokotemperaturowych i wysokociśnieniowych-, rurociągach i sprzęcie rafinacyjnym.
  • Automobilowy: Stosowany w wałach korbowych silników, korbowodach, wałkach rozrządu i przekładniach.
  • Lotnictwo: Stosowany w podwoziach samolotów, mocowaniach silnika i elementach konstrukcyjnych o-wytrzymałości.

 

Skład chemiczny

Element Węgiel (%) Mangan(%) Fosfor (%) Siarka(%) Krzem(%) Chrom(%) Molibden(%)
P1 0.10-0.20 0.30–0.80 0,025 maks 0,025 maks 0.10–0.50 0.44–0.65 0.44–0.65
P2 0.10-0.20 0.30–0.61 0,025 maks 0,025 maks 0.10–0.50 0.44–0.65 0.44–0.65
P5 maks. 0,15 0.30–0.60 0,025 maks 0,025 maks maks. 0,50 4.00–6.00 0.45–0.65
P9 maks. 0,15 0.30–0.60 0,025 maks 0,025 maks 0.25–1.00 8.00–10.00 0.90–1.10

 

Właściwości mechaniczne

Nieruchomość Wytrzymałość na rozciąganie (MPa) Granica plastyczności (MPa) Wydłużenie (%) Twardość (HBW)
P1 415 minut 205 minut 30 minut 163 maks
P2 415 minut 205 minut 30 minut 163 maks
P5 415 minut 205 minut 30 minut 163 maks
P9 415 minut 205 minut 30 minut 163 maks

 

Możliwe alternatywne stopnie

Stopień Stopnie alternatywne Standard Powody
P1 15Mo3 DIN 17175 Odpowiednik stali nisko-do kotłów i wymienników ciepła
P2 T1a ASTM A209 Nadaje się do pracy pod wysokim-ciśnieniem
P5 T5 ASTM A213 Rura bez szwu ze stali stopowej ferrytycznej do kotłów, przegrzewaczy i wymienników ciepła
P9 9Cr-1Mo EN 10216-2 Nadaje się do rurociągów parowych-o wysokiej temperaturze i obsługi kotłów

 

 

Produkty Pokaż

P9 Seamless Alloy Steel Pipe
P9 Seamless Alloy Steel Pipe

 

 

Sprzęt testujący

Eddy Current Flaw Detector
Defektoskop wiroprądowy
Hydraulic Universal Testing Machine
Hydrauliczna uniwersalna maszyna testująca
Intergranular Corrosion Tester
Tester korozji międzykrystalicznej

 

Wyposażenie fabryczne

Pickling Equipment

Sprzęt do kiszenia

Polishing Equipment
Sprzęt do polerowania
Cold drawing equipment
Sprzęt do ciągnienia na zimno

 

Pakiet produktów


stainless steel pipe package

Często zadawane pytania

 

P: Czy rura P9 wymaga-obróbki cieplnej po spawaniu?

Odpowiedź: Tak, absolutnie. Aby zapobiec pękaniu na zimno i przywrócić wytrzymałość, rura P9 wymaga wstępnej obróbki po-spawaniu.

P: Jaka jest różnica między rurami P9 i P91?

Odp.: P9 ma niższą zawartość chromu i molibdenu niż P91, co czyni go tańszym i odpowiednim do stosowania w warunkach umiarkowanych temperatur i ciśnień, podczas gdy P91 nadaje się do środowisk o wysokim-ciśnieniu i-wysokiej temperaturze.

P: Jaka jest odporność na korozję P9 w porównaniu ze stalą nierdzewną (304/316)?

Odp.: P9 zawiera około 9% chromu, dzięki czemu nadaje się do stosowania w środowiskach-o wysokiej temperaturze, suchych lub parowych, ale nie nadaje się do środowisk kwaśnych,-bogatych w chlor-lub wilgotnych i korozyjnych o niskiej-temperaturze.

 

Popularne Tagi: Rura ze stali stopowej bez szwu p9, Chiny, dostawcy, producenci, fabryki, dostosowane, hurt, cena, OEM, młyn, producent, na sprzedaż

Wyślij zapytanie

whatsapp

teams

Adres e-mail

Zapytanie

torba